ЗабаваКолумниСексТОП

Скандал! Сопственикот на Витаминка на сек* средба со кинез во Македонска куќа Струмица

Дал да се смее човек или да плаче ние упорно сакаме да го испереме дека Сашо Наумоски е фраер ебач бабојебач,а он бе како и сите скопски парајлии стануе двоцевка и геј, а види еден милион евра у Скопје е така, а он од Прилеп беше срам срам за него и за брендот Витаминка.

Имаме дојава од колеги кои ни кажаа дека по пат се разминале на враќање од Дојран бил у кола со кинезов сами двајцата ништо чудно застанале кај чешмата во Македонска куќа да пијат кафе и да се окрепат и види ги карши кинезот и Сашо пијат  и они и си зборат ок едно време ги снемало, ок и тоа ама децата на нашите колеги сакале да прошетаат по објектот и глеј бее на рецепција Сашо пазари соба со француски лежај и плаќа у кеш а не со картица…и што да си помислиме.

Колегите баш и  не биле сигурни ама читајки за него од нашите објави сигурни се дека ова е сопственикот на Витаминка Прилеп.

Аман бе Сашо со кинез ли? Што е поентата мало куре има па да не те боли газето ли? Сал со баби се влечеш и со мали кулиња дај соземи се те препознаваат луѓето мала е Македонија..

 

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.