Колумни

СКАНДАЛ ФИРМА ЛИНК МЕДИА ПЛУС ТЕШКИ МИЛИОНИ ЛАПАЛ ОД ГРАД СКОПЈЕ, МВР, ЈАВНИ И ДРЖАВНИ ПРЕТПРИЈАТИЈА

овој што гратис ќе ви кити тешки милиони ви зел во изминативе години по разни основи тежок скандал лапање државни пари, ептен бил овој хуманитарен газдава Ѓоргиев удбаш вработен во МВР сопственик на фирмава

ОВОЈ ЏАНДАРОВ ОД МЕДИА ПЛУС ИЗГЛЕДА НАЈСПОСОБЕН МАКЕДОНЕЦ БИЛ ИАКО Е УДБАШ ПОДОПАШНИК НА РАДНИКОТ ЗНАЧИ ДИЛАЊЕ ДРОГА ПА ЗАМИСЛЕТЕ СПОСОБНОСТ  И НА СТЕВО ПЕНДАРОВСКИ КОЛАТА МУ ЈА ПЕРЕЛ НЕ САМО ШТО УКРАСУВАЛ СКОПЈЕ СО ДЕЦЕНИИ ТУКУ И ОБЛАКАЛ УЧЕНИЦИ ПРОДАВАЛ ХТЗ ОПРЕМА И ИТН.

пс Има и перална кај Рамстор,каде МВР ги пере сите возила од подрачје на СВР Скопје последниве неколку години.

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен описПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.