Колумни

Сите се чудат за кого одработува Ременски во СДСМ кој па неа ќе ја гласал? Сите ќе го гласаат Зечевиќ најбољи е

Нема достапен опис

 Да го вратиме СДСМ на победничките шини!
 Ременски: Јас немам конфликт со наследството на Заев во партијата
 Судењето на Фросина Ременски е судење на СДСМ
Нема опис за фотографијата.


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.