Балкан

Сите на погребот на Дона Арес запрепастени од ова – сопругот со кој помина 20 години не се појави

Сопругот на Дона Арес со кој таа започна постапка за разведување, денеска не се појави да ја испрати жената со која беше со години во брак во вечниот дом.

Нејзиниот сопруг не се појавил на погребот каде имало бројни роднини, пријатели и колеги.

Двајцата заедно поминаа две децении.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.