Забава

Сите музичари се жалат ,Спасен Силјановски купува автомобил во оваа криза !!

Фолк пејачот Спасен Силјаноски чекаќи зелено светло за неговите настапи, си најде занимација ,денес на фб се пофали дека купил автомобил и тоа фичо,дали е некоја негова шега или навистина ќе го вози, останува да видиме !

 

погледнетего видеото на следниот линкМакедонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 24/06/2021 - 23:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.