Македонија

Синот на Катица Јанева: Ќе дојде ден кога мајка ми ќе каже се! Кај нас не бараа милиони туку прислушувани разговори

Синот на Јанева: Во пералната и фонтаната ни бараа прислушкувани разговори, мајка ми има што да кажеПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.