Македонија

Синдикати: Кога газдата на НИКОБ ќе пушти плата на вработените или мисли муртинци ќе го спасат од УЈП?

Денеска е 27ми. Плата се пушта до 15ти во месецот. Газда никоб да намале со политика има попаметни работи, па еве , дојде една порака до мене во инбокс па да прашам? Газда никоб, плата кога ќе пуштеш на никоб обезбедување?


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.