СветТОП

Силувал 15 кокошки, претходно сексал дога

Силувал 15 кокошки, претходно сексал дога

Шејн Волтерс од Барнли ќе ги помине следните две години во затвор за сексуално злоставување на невини кокошки.

Волтерс, инаку работник во супермаркет, добил задача да оди во фармата, да земе 15 кокошки и да ги заколе за продажба.

Пред да ги заколе, Волтерс имал секс со сите кокошки.

Kога полицијата дошла на местото на настанот, тој им признал сè.

Можно е да е слика од 7 луѓе и текст кој вели „цело E кога има се чесен бизнисмен" "човек co интегритет" PENT EPΓE "експерт" "генилалец" "научен работник" "македонски родолуб" CÉ BO едно“

– Ми треба помош. Свесен сум за тоа што сторив. Имам различни чувства кон животните – рече тој.

Тој исто така во полициската станица признал дека неколку пати имал сексуални односи со женка данска дога (раса на куче) која ја имал во куќата.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.