Македонија

Швалерот Мисовски е поголем фраер од Кико кој е фраерче на батерии иден лидер на НСДП е Горан Мисовски

Тито сака да инсталира потрчко на свое место од неговиот шопски крај ама членството е против Горан е популарен а Кико го знаеме како швалер на Ордановска Агнеса вмровкатаПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.