КолумниМакедонија

Што не го рчкале коце или шилегов 😊 Не се пипнати мостовите повеќе од 12 години, сега прв пат се санираат по толку години

Не се пипнати мостовите повеќе од 12 години, сега прв пат се санираат по толку години

Нема достапен опис

ШТО СТОЈАНЧЕ НЕ СИ ГО СРЕДИЛ 2018 ТА А?

Здраво Град Скопје, постои еден мост на Качанички пат, Визбегово, што е одличен за овие што сакаат да се самоубијат ама немаат муда и треба само да поминуваат под мостов, прашање на време е кога ќе падне. На видеото можете да видите дека проаѓаат шлепери по него, на сликата можете да видите во која состојба е, а улицата по која се вози е многу фреквентна. Заебот е што луѓето реагираат, се јавуваат во Град Скопје, во Општина, па ги шуткаат, па конечно не било под Општина под вас било ама никој ништо не превзема. Да чекаме трагедија или како да праиме? #ИсподМостаНаОбалиВизбегова
Можно е да е слика од еден или повеќемина и текст
Стојанче е нашиот Бата Живоиновиќ


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.