Македонија

Што му се случи на Шилегов во Телма (ВИДЕО)

Тешки моменти за кандидатот на СДСМ за Скопје Шилегов кој беше предмет на иронија од тројца противкандидати на дебата во Телма.

Бени Шаќири, Александар Тортевски и Перо Георгиевски меѓу себе со цинизам анализираа што се (не) направил Шилегов кој мораше да молчи и да ти слуша саркастичните коментари за неговата работа.

Целото видео на Телма

Можеби е цртан на 2 луѓе и текст

https://www.facebook.com/TVTelma/videos/204474278378008/Македонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 05:42 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.