Живот

Што имавме пред 50 години а сега немаме?

May be an image of 1 лице и текст

памет може му фали…?

Што имавме пред 50 години а сега немаме: – Луна Парк – Универзална Сала – Сајмиште – Езеро Треска – Лизгалиште и Хокеј – Народна Техника – Железнички сообраќај – Образование за респект – Македонци – Држава – Loading…


Македонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 24/06/2021 - 22:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.