Колумни

Што е курирци, што сте се уплашиле, членство на СДСМ никогаш не било посплотено околу Заев

Шта је КУРирци шта сте се уплашили 🙂

Зекири, Касапи и целото членство на СДСМ никогаш посплотени околу нашиот претседател Зоран Заев не биле. И Албанци и Македонци и Турци и Роми и Бошњаци и Срби СИТЕ едногласно кажаа НЕ на криминалот и терористите предводени од Груевски, Мијалков, Чавков и останатата багра!!!

Македонија и нејзините граѓани сé се што имаме!!!

Доаѓа ЖИВОТ во Македонија!!!!

Мухамед Зеќири – Фејсбук статус

 Македонија

Заболени
155,624
Мртви
5,475
Излечени
149,862
Активни
287
Last updated: 21/06/2021 - 09:56 (+02:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.