ВЕРСКА РИЗНИЦАЗанимливостиКолумниТОП

Што бара поп па макар и вмровски да е на избор на маж на годината каде спонзор е КАЗИНО? Попе подржаваш ли коцкање?

попее вртиш ли га рулетче? Црквата како те подржава ли?

Уште еден мал throwback од минатата година кога главната награда Маж на Годината за 2021 ја освои Проф. Д-р Сашко Јовев.
Се гледаме на 30.11.2022 во DoubleTree by Hilton Skopje на Мажи на Годината за 2022.
Оваа година, официјален поддржувач и генерален спонзор на настанот е Casinos Austria International Macedonia
National Videolottery of the Republic of Macedonia | Casinos Austria International
May be an image of 1 person, beard and text
Започна гласањето за Маж на годината… Отворете ја сликата и стиснете “ми се допаѓа”.
Ви благодарам!
Можно е да е слика од 2 луѓе, седнати луѓе, луѓе што стојат и внатре


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.