КолумниМакедонијаТОП

Што бара Докиќ? Судир на интерес и корупција нели ненаситен задник си значи!

Оваа комисјата ја назначува Владата земаат 70% од просечна плата

Докиќ бе ненаситен си за пари, аман ем директорска плата ем пари од комисии ем лапачка од веледрогерии коа треба да се покачи некој лек за лобирање, ама ај ненаситен си ти и за машки полов орган у она што ние го викаме излез, а за такви ко тебе е влез..

Од кај ти пари докторе за мерцедес џип мерцедес б класа бмв 5 куќа во Злокуќани од 1 милион евра, 2 стана во центарот на Скопје 300 метри квадратни куќа во Охрид од што крадеш или од платата 1500 евра што ти е??? Или дека се ебеш за пари?

Aма и Таче и власта што те назначува памете немаат…

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен описПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.