ЗабаваСекс

ШТИПСКАТА МИА КАЛИФА РЕЧЕ ЌЕ СЛАБЕЕ: Но наместо три часа во теретана, таа три часа поминува на друго место (ВИДЕО)

Веројатно сите кои што следите социјални мрежи, барем еднаш досега ја имате видено познатата штипска Миа Калифа. Таа е тиктокерка која објавува често видеа, кои се доста коментирани на интернет.

Ако претходниот пат велеше дека одлучила да се стави на диета за да биде најака, сега Моника споделува каде поминува три часа во денот, како и што е нејзиното најголемо богатство.

 

Моника покажа дека „знае да пуka“ и со пиштол. За среќа мене ме промаши, а вас не знам.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.