Забава

Штипската Калифа: Сите ми викатe дебела сум, епа од инает сега за два месеци ќе станам топ Пи*ка..

Повторно штипската Миа со нејзиното ново видео во кое и нема нешто паметно да се погледне и научи, ја разбранува јавноста. Сите и викале дека е дебела, но таа за ваш инает нарачала програма за слабеење и за два месеци ќе ослабне и ќе се направи пи*ка, и тоа не обична туку ТОП.Македонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 09:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.