БалканСекс

Шлиц над колк: Андријана Петрушовска за крај на „Ѕвездите на Гранд“

Шлиц над колк: Андријана Петрушовска за крај на „Ѕвездите на Гранд“ доминираше комплетно, а гаќички овој пат и беа излишни (фото)

Под реден број 10 настапи финалистката од Македонија на регионалниот музички натпревар на „Ѕвездите на Гранд“,чија сезона заврши викендов.

Андријана Петрушовска не победи,но ги воодушеви жирито и публиката изведувајќи ја песната „Танго“ на групата „Негатив“, но и со изгледот што го „препишала“ од сиховите на песната.

„Како крв црвена…“ пееше Андријана чиј фустан за финале направи уше една нејзина модна доминација- како за крај.


За шлицот над колк, гаќички навидум не беа потребни, а публиката и камерманите зумираа во главниот детаљ кој беше во фокус.

На крај преку социјалните мрежи Андријана му честиташе на победникот.

Скопјанката не победи, но веќе има склучено договор со „Гранд“, а како што најави подготвува и песна.

фото:Принтскрин Јутјуб Ѕвезде Гранда/Инстаграм Андријана ПетрушовскаПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.