Занимливости

ШИЗОФРЕНИЧАРОТ ЉУБЧО А ДА И ПОЛИГАМИСТОТ ГИ ПЕРЕ БУГАРИТЕ ВЕЛИ ДЕКА ПАРТИЗАНИТЕ БИЛЕ ГОМНА

Можно е да е слика од 1 лице, коњ, надвор и текст кој вели „сушанто Poj @shusantoroj на цанде конот пред куката во центар инвеститор општина центар“

Можно е да е слика од внатре и текст

ПРИКАЗНАТА ЗА ПАРТИЗАНИТЕ ВО ЦЕЛА ЈУГОСЛАВИЈА Е МИТ, ТИЕ НЕМАЛЕ НИТУ ЕДНА ПОБЕДА, НЕ УБИЛЕ НИТУ ЕДЕН ГЕРМАНЕЦ, КОЉАЛЕ ЦИВИЛНО НАСЕЛЕНИЕМакедонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 23:30 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.