ЖивотТОП

ШИЛЕГОВ ТЕЖОК ДЕПРЕСИВЕЦ СТАНАЛ

ГО ГЛЕДАМ ШИЛЕГОВ КАКО СЕ ГЛУПИРА, ДВА СААТИ ПОСЛЕ ДАНЕЛА БАРА ПОМОШ ЗА ПОСТРАДАНИТЕ НЕ ДЕКА ДАНЕЛА НЕШТО И СЕ БРЗА ДА НЕ ЈА БУЦНАА И ОНА ЌЕ ДРЕМЕШЕ, АМА ОВОЈ АДВОКАТОТ ПОРАНЕШЕН СКОПСКИ ГРАДОНАЧАЛНИК ПЕТРЕТО МИ Е ИНТЕРЕСЕН..ПАЗИ ГО ДВА СААТИ ПОСЛЕ ДАНЕЛА МУАБЕТОВ

Нема достапен опис

ОН ЌЕ ЗАКАЖУЕЛ СЕДНИЦИ СО ДРУГАРИТЕ БЕ ХАХАХА А ИЗГУБИЈА КО ВОЛОВИ НЕМААТ НИКАКОВ ИНТЕГРИТЕТ И ВЛИЈАНИЕ У СКОПСКИОТ СОВЕТ НЕБИТНИ СЕ КО ЛАНСКИОТ СНЕГ ШТО НЕ ПАДНА У СКОПЈЕ, А ОН МИСЛИ УШТЕ ФАКТОР СИ Е. ТОА Е ПСИХОЛОШКА СОСТОЈБА БИТЕН СИ И ОДЕДНАШ НЕБИТЕН, АЈ НА ПОЧЕТОК СЕ ТЕШИШ СУПЕР ЌЕ ОДМОРАМ ОДМОРАШ ДВА ТРИ ДЕНА НЕДЕЛА СЕ БУДИШ И КЛАП СФАКАШ НИКОЈ НЕ ТЕ ЕБАВА ВИШЕ

Рачунај, тешка депра го мава Више е никој и нишо 😅Нема шофер, лимузини, жени кои воздивнуваат по него, нема ,,добар ден градоначалниче, какоооо стееее” низ градов
јаден Петре му треба психолошка помош под итно


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.