Македонија

ШЕНКИ ВЕРСАЧЕ СТАНА ФАКТОР ВО ДРЖАВАВА: Си ги тргнал столпчињата на тротоарот, си го паркирал „Поршето“ – пајак нема!

Шенки Версаче, човекот од Арачиново кој отвори кафуле во ТЦ „Мавровка“ станал фактор поголем дури и од „пајакот“ Беќо, кој натера полицајка да се самоистепа од пајак возило, па си ги отстранил столпчињата кај тротоарот на крстосницата помеѓу Т.Ц. Мавровка и Судска палата и си го паркирал „Поршето“ купено на старо.

Реакција, освен на социјалните мрежи – нема.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.