Забава

Шеќеринска вака полагала испити на факултет!

Шеќеринска вака полагала испити на факултет!
Ем ја ладела путката,ем нозете ,,теровирани” со идговори од испитни прашања…


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.