Живот

ШАРЕНА НЕДАЌА КУКА НЕМА КОЈ ДА ЈА БОЦНЕ ПАРДОН ПЕЛЦУВА ДА ГО ЖИВЕЕ ЖИВОТОТ

Сликата може да содржи: 1 лице, текст кој вели „Zaneta Trajkoska 1h изгубени BO набавката на вакцини! пOJACHO од ова амин! не ми e jacHo, зошто бегате од руските вакцини како од гавол, кога може да ги добиеме, исти ce co кинеските, na и ни биле понудени. само немојте HATO и Ey да ги спомнувате плс! роднd Oo5og Eaρono телма 10.12.2020 VA“

Сликата може да содржи: 1 лице, зголемено, текст кој вели „Zaneta Trajkoska 3 79 Like Comments Comment Share Jorgos Papadakis sakam jas vakov Reply Zaneta Trajkoska ke najdeme Like Reply 3y Sonja Trajkovska Reply cи yoaaa Jane Stefanov caKam jac BaKoB филTep TeлeфoHoT Like Reply Zaneta Trajkoska replied Replies Joska Nelcevska Kaj moze najdat Samsung napred Like Reply Joska Nelcevska Preubavi samo napred Like Reply Write comment... GAA“Македонија

Заболени
101,214
Мртви
3,111
Излечени
90,685
Активни
7,418
Last updated: 26/02/2021 - 11:11 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.