Балкан

Северина „пролупа“: Откако банкротираше почна да коментира политика сакала секс со Ратко Младиќ

Северина „пролупа“: Откако банкротираше почна да коментира политика

Хрватската пејачка Северина поминува низ тежок период.Откако беше објавено дека поради короната е во финансиска криза и не може да исплаќа ниту плата за својата фирма, а згора на тоа е и пред развод, сега почна да коментира и политика.

Таа се фати за Ратко Младиќ кого го нарече Хитлер кој тепал Хрвати.

Беше еден слично размилуваше за неистомисленците Хрвати, се викал Младиќ или Хитлер. Не успеа за среќа-коментира Северина.Македонија

Заболени
146,733
+824
Мртви
4,419
+31
Излечени
122,121
Активни
20,193
Last updated: 18/04/2021 - 01:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.