ЖивотЗабава

Сестрата на Натали Грубовиќ славеше роденден, Јелена Јованова на совршен одмор во Хрватска: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?

Актерката Јелена Јованова објави совршена фотографија од сопругот и синот на зајдисонце на совршена дестинација во Хрватска, поточно на островот Угљан.

sestrata-na-natali-grubovikj-slaveshe-rodenden-jelena-jovanova-na-sovrshen-odmor-vo-hrvatska-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-denovive-01.jpg

Илина Арсова со фотографија во бикини се пофали дека била до Пештани на кафе со пливање. Таа испливала 4 километри и вели дека за да ја гледаат бродовите што наместо на 300 пловат на само 50 метри од брег, морала да носи пловка.

 

Натали Грубовиќ ѝ честиташе роденден на својата сестра доктор Радица Грубовиќ Растворцева, а таа прослави со семејството.

Актерката Јелена Јованова со сопругот и синот ужива на рајска дестинација во Хрватска, а пак Тамара Тодевска се подготвува за концерти и настапи.

Радица Грубовиќ Растворцева

 

 

sestrata-na-natali-grubovikj-slaveshe-rodenden-jelena-jovanova-na-sovrshen-odmor-vo-hrvatska-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-denovive-02.jpg

Калиопи

 

 

Сара Мејс и Димитар Атанасовски

 

 

Јелена Јованова

 

 

 

 

sestrata-na-natali-grubovikj-slaveshe-rodenden-jelena-jovanova-na-sovrshen-odmor-vo-hrvatska-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-denovive-01.jpg

Игор Џамбазов и Илина Арсова

 

 

 

 

 

Миа Костова

 

 

 

 

Aделина Тахири

 

 

 

 

 

 

Викторија Лоба

 

 

Тамара Тодевска

 

 

Марјана Станојковска

 

 

Вера Мештеровиќ

 

 

Роберт Билбилов

 

 

С. С. | ЦрнобелоПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.