Македонија

СЕСТРА ЉУБЕ ЈА ПРОДАДЕ МАКЕДОНИЈА

ЉУБЕ БОШКОСКИ ЌЕ БАРА ОБЕДИНУВАЊЕ СО КАРАКАЧАНОВ ЕХ ПАТРИОТУУУ ЕДЕН

Нема достапен описМакедонија

Заболени
103,020
+233
Мртви
3,144
+7
Излечени
91,507
Активни
8,369
Last updated: 01/03/2021 - 17:56 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.