Забава

Сељаци не пуштат во кафичот,,СЕЛЕКТ” на градоначалникот на Крива Паланка

Нема достапен описПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.