Црна Хроника

Селанец од Осиче го колел директорот на социјалното во Паланка со секирче крв прскала…

Нема достапен опис

Гоце билдерот VS Слободан од Осиче...КРИВОПАЛАНЕЧКА ПРЕСМЕТКА СО СЕКИРЧЕ

Вчера Слободан од Осиче…Кривопаланечко не Кумановско со секирче го нападнал Гоце билдерот во Центарот за Социјални Работи Крива Паланка.

Наводно Гоце билдерот земал јагниња од некој Слободан од Осиче и му ветувал исплати прењку еднократни…

Кога Слободан…осички видел дека нема ништо од еднократните со секирче го нападнал Гоце Билдерот и го расекол и раскрварил.

Имало куп полиција.

Едвај жив го извадиле од канцеларија…

Тоа е…каубојци и индијанци од Крива Паланка…

Замислете и двајцата биле „другарчиња„ на Љупчо Николовски…и на СДСМ…Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.