БалканСвет

Секс среде бел ден во центарот на Корча, минувачите воопшто не им пречат

Топлото време знае да ги разгори страстите, а тоа го покажа и еден пар во албанскиот град Корча.

Секс среде бел ден во центарот на Корча, минувачите воопшто не им пречат

Во снимаката што ја објави „Њуз1.ал“, се гледа како на страстниот пар не му се чека па одлучиле да имаат секс среде улица во центарот на градот, пред очите на минувачите.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.