КолумниСексТОП

СЕКС СКАНДАЛ на Економски факултет. Професор сакал СЕКС ИГРИ СО СТУДЕНТКИ, ШВАЛЕРКАТА КОЛЕШКА ЗБЕСНАЛА

ДОКАЗ ОБЈАВУВА СКАНДАЛ

Две студентки од Радовиш испратија анонимна дојава преку Facebook до редакцијата на Доказ во која тврдат дека биле уценувани со секс за да го положат предметот и да добијат повисока оцена од страна на професор на Економскиот факултет во Скопје. Професорот кој ги уценувал, по нивното раскажување воопшто не го криел своето развиено либидо, имал бујна сексуална фантазија и ги присилувал студентките на перверзии со ,,играчки’’.

Двете студентки не можеле веќе да го издржат притисокот и се обратија прво до редакцијата на Доказ и не информираа дека планираат да го пријават ектремно перверзниот професор, а најинтересното од се е што веројатно тој е и сниман и снимките ќе бидат испратени и до редакцијата на Доказ. Атанаско Атанасовски, оваа забава за возрасни изгледа штотуку почнува.

Истиот овој професор, Атанаско Атанасовски своите сексуални машти активно ги развива и на работното место па си нашол и швалерка од факултетот и е во долгогодишна врска со својата колешка Марина Трпеска, воедно снаа за брат на Деканот на Економскиот факултет Предраг Трпески.

Очигледно таа не му е доволна за тој да ја скроти својата дива сексуална жед, па Атанаско почнал своите перверзни веројатно (не)исполнети фантазии да ги искажува и врз двете студентките со уценување и присила.

Но, кога дознала Марина, била толку љубоморна бидејќи Атанаско го сакала само за себе па почнала дополнително да се изживува врз двете студентки.

Според она кое го кажуваат студентките, тие поседуваат уште материјали кои во текот на викендот ќе ги испратат до Доказ. Приказната за ,,прљавите’’ машти на Атанаско не завршува тука.

А професориве од Економски не е прв пат да бидат вплеткани во секс скандали со студентки. Пред некоја година Шуклев бараше секс со студентка за да и пише оцена, беше пријавен и доби 10 години забрана за вршење дејство и 2 години затвор, а Атанаско како почнал има шанси да заврши и многу полошо од тоа.

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.