ЗанимливостиСекс

СЕКРЕТАРОТ ВО ОПШТИНА КИСЕЛА ВОДА ФАТЕН ВО СЕКС СКАНДАЛ

pismo

Нема достапен опис

Александар Алексовски секретар на општина Кисела Вода фатен во секс скандал. Секретарот бил во врска со вработена во општината . Откако вработената се омажила сакала да ја прекине љубовната врска со Секретарот на општината, но тој поседувал фотографии од вработената 18+, пишувани разговори и со тоа сакал да ја спаси врската . Но вработената не можела да го издржи притисокот и го пријавила . Телефонот му е земен на испит. Она кажува на нејзин колега за случката по име Мики. Он влегува во канцеларијата на секретарот и почнува да го напаѓа да го дави. Мики по случката е избркан од работа.Македонија

Заболени
189,887
Мртви
6,594
Излечени
170,956
Активни
12,337
Last updated: 27/09/2021 - 08:00 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.