Црна Хроника

Се запали мерцедес во Скопје, од пожарот зафатено уште едно возило скопските рекетари на СДСМ се сигурно криви за ова

На 11.10.2021 во 05.25 часот било пријавено дека на подрачјето на Бит Пазар настанал пожар во патничко возило „мерцедес“, со скопски регистарски ознаки, сопственост на А.Б.(43) од Скопје, од кој бил зафатен и дел од уште едно патничко возило „сеат леон“, со скопски регистарски ознаки, сопственост на фирма.

Повредени лица нема. Пожарот бил локализиран од Бригадата за противпожарна заштита, а увид извршила увидна екипа од СВР СкопјеМакедонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 04:30 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.