Забава

СЕ СОБЛЕЧЕ ЦЕЛОСНО ГОЛА – ГО СОБОРИ ИНСТАГРАМ

Една од најголемите ѕвезди Џенифер Лопез е една од најсексипилните личности во светот. Нејзините позамашни и немалаиот задник веќе две децении мами воздишки на мажите, а и завидуваат и жените, а поради нејзината енергија во позрели години се токму и нејзини фанови.

Џенифер е свесна за својата сексипилност, па така својот задник го осигурала на вртоглави 27 милиони долари.

Сепак, таа никогаш за разлика од згодни и помалку згодни колешки, не се осудила да позира гола за некој спот, списание, кампања со што дополнително ја “запали масата“ која и онака лудува по неа.

Чекањето се исплатило, со што Џеј Ло после 23 години кариера одлучила потполно да се опушти, со што нема сомнеж дека ќе се сруши интернт.

Провокативни фотографии на кои е потолно гола Џеј Ло објавени се како најава за нов синг “In The Morning”, кој воедно го најавува новиот албум, осми по ред.

Видео 18+

Пејачката објавила видео кое ги “вознемири“ сите.

На Јелена Карлеуша и недостасува летото, а на нејзините следбеници голотија на Инстаграм.

Пејачката на својот Инстаграм поделила жешки кадри од базен, а нејзиното згодно мокро тело ги запали и следбениците и социјалните мрежи.

На себе имала црна танга костим за капење, а фотката со молскавична брзина собрала скоро 150.000 лајкови

 Македонија

Заболени
91,161
Мртви
2,812
Излечени
79,621
Активни
8,728
Last updated: 27/01/2021 - 11:41 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.