КолумниМакедонијаТОП

Се скарале Ахмети и Муса, огнената група ќе објавува бомби за Али дека е педо…ил???

писмо

Ahmeti se skaral so Musa i so Izet zatoa gi bara ovie pe*erite od Alijansa
Vcera se skarale Musa izgleda ke objavi nekoja bomba za ali Stanal musa pred site i kazal deka ne odgovara za posledicite Ali sega so Islam Abazi saka da vospostavi kontrola da gi plasi Bas ke vidime Musa e mangup a izet ke izleze kako nezavisen pratenik
извор функционер од ДУИ

Без одобрение на извештајот заврши синоќешната средба во ДУИ.

Состанокот на претседателството траеше до полноќ на кој се разговарало за отчетноста од пред три недели на министрите на ДУИ. Според извори на Алсат, на состанокот имало различни позиции, а „Огнената група“ побарала ревизија на извештајот и по усогласување на двата нацрта, да биде одобрен конечен извештај, пренесува Алсат.

Ахмети и Меџити се разбрале, Заев в среда ќе ја предложи владата, Собранието за викендот ќе ја гласа - 360 степени
Нема опис за фотографијата.


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.