Забава

СЕ САМОУБИ БРЕД ПИТ? Објавува на својот портал Цаци на Сарма, пак пушела од цигарата на маж и

преземен без интервенции од порталот Прес 24.

Се самоуби Бред Пит? Се разбира дека не станува збор за вистината информација и покрај тоа што Пит е во лоши односи со неговата сопруга, популарната актерка Анџелина Џоли која што поднела барање за развод.

Имено на социјалните мрежи се шири информација под наслов „Се самоуби Бред Пит“, немојте никако да ја отварате ваквата информација или порака бидејќи станува збор за вирус.

Инаку, на социјалните мережи, а особено на Фејсбук се шири фотографија со ликот на популарниот актер и е потпишана со зборовите „РИП Бред Пит“.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.