Балкан

СЕ ПОЈАВИ ФОТОГРАФИЈА ОД МЛАДОСТА НА ВИКИ МИЉКОВИЌ БИЛА МАШКО И СМЕНИЛА ПОЛ

Виолета Вики Миљковиќ долги години е на музичката сцена, а некои нејзини пецни и денес се на репертоар во многу кафани…

Сите знаете како сега таа изгледа, а дали се сеќавате на почеток на кариерата?

Еве како изгледала како девојче.

Природна коса, дебели веѓи и нешто поширок нос доволно личноста потполно да се промени. Можеби Вики не подлегнала на многуте естетски зафати, но ризикот секако е евидентен.

Се чини дека годините го направиле своето, но малку и стручњаците за разубавување, добра шминка и врвни стилисти.Македонија

Заболени
91,161
Мртви
2,812
Излечени
79,621
Активни
8,728
Last updated: 27/01/2021 - 11:26 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.