Некатегоризирано

СЕ ОСЕЌАЛА СРЕЌНО, А АПАСИЕВ ПАК ПРЕСРЕЌНО? ЛУДА БИТОЛА

Hzmsta Bitola (Hzmsta Bitola) ПИСМО

Horor e bitolskata bolnica,kovid centarot e TREBLINKAМакедонија

Заболени
156,017
Мртви
5,489
Излечени
150,263
Активни
265
Last updated: 24/07/2021 - 09:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.