ЖивотЗабава

Се омажи Јелена од „Фчерашни“, водителката направи мала свадба со најблиските

Водителката Јелена Богојевиќ, која беше дел од „Фчерашни новости“ се омажи со својот вереник Срѓан Спасиќ. Таа за свадбата избра едноставна венчаница, а Срѓан носеше бели панталони со тегет кошула. Јелена и Срѓан направија мала свадба со најблиските, а водителката на социјалните мрежи објави неколку фотки и покажа како се забавувале.

Јелена и Срѓан се свршија лани во август во Крушево, а пред неколку месеци открија и дека чекаат бебе.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.