ЖивотТоп1

Се огласи сопругата на Кичеец: Животот ни се претвори во пекол

Се огласи сопругата на Кичеец: Животот ни се претвори во пекол

Таа упати молба да се престане со коментари и невистини за нејзиниот сопруг бидејќи, како што вели, овие неколку дена нивниот живот се претворил во пекол. Повикува на зачувување на интегритетот на нејзиниот сопруг и нејзиното семејство.

– Знам дека денеска секој за пари секаква лага и гнасотија може да измисли и да ја претстави како вистина..Но, дајте ве молам како човек, како мајка на 5 деца..Ве замолувам да бидеме посвесни како луѓе да не дозволиме да потпаѓаме на лаги..на кафански муабети на пијано..Не е добро за сите нас како луѓе..како народ..Денес моето семејство е на тапет во овие гнасотии и лаги , утре можеби ќе бидете вие или вашите деца..Ве замолувам уште еднаш да бидеме на страна на вистината и да не шире злоба , омраза навредување и рушење на интегритет во овој случај на мојот сопруг и нашето семејство. Се надевам дека моето искрено обракање до вас ке вроди  со плод и сите заедно ќе го запреме ова лудило на рушење на семејството и невини луѓе со лаги , измами гнасотии , местенки..манипулации..“, напиша Милевски во писмената изјава.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.