ЗабаваТОП

Се кладеа директорот на ЗОО и сопственикот на Доказ, да видиме кој ќе вика јавно ЈАС СУМ ГЛУП А ДРУГИОТ Е ПАМЕТЕН

брат му на Филип сликал скрин еве и ние...да не избега некој на 17 ти октомври...

Нема достапен описНема достапен описМакедонија

Заболени
189,887
Мртви
6,594
Излечени
170,956
Активни
12,337
Last updated: 27/09/2021 - 09:30 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.