МакедонијаТОП

Се гаси пожарот во хотел Мериот во центарот на Скопје

Се гаси пожарот во хотел Мериот во центарот на Скопје

Се гаси пожарот во хотел Мериот во центарот на Скопје. Таму е пристигната пожарна. Детали се очекуваат подоцна

 Македонија

Заболени
156,017
Мртви
5,489
Излечени
150,263
Активни
265
Last updated: 24/07/2021 - 10:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.