Забава

„Се двоумев дали да објавам фотографии во бикини“: Милена Антовска незадоволна од килограмите и стомакот била предебела

„Се двоумев дали да објавам фотографии во бикини“: Милена Антовска незадоволна од килограмите и стомакот по породувањето“ (фото)

ТВ водителката и тазе мајка по вторпат, Милена Антовска Станковска е меѓу оние кои месец август го користат за летен одмор.

Ова лето 2022-ро Милена заедно со сопругот Гордан и малата Лана Марија, имаат засилување, а тоа е бебенцето Јоана.

Мама Милена иако изгледа совршено како мајка на две деца и неодамна породена, таа сепак се уште е незадоволна од својот изглед по породувањето, па вели дека се двоумела дали да објави фотографии во костим за капење.

 

-Искрено се двоумев дали воопшто да постирам фотографии од мене ова лето затоа што не сум задоволна од моменталната тежина и стомакот кој никако да ми спласне после раѓањето на Јоана. Навикната сум цел живот да имам убав рамен стомак, ама после царскиот рез и зголемениот апетит ќе почекам малку (се смее)
Ама гајле ми е затоа што си имам две златни дечиња и сопруг што беше приморан да ме слика.
Не направив никакво едитирање, додадов само малку боја на фотографиите., пишува Милена во описот.

Бело- розовото бикини одлично и прилега, а тоа и го потврдија и следбениците во коментари и порачаа дека нема потреба за двоумење бидејќи изгледа совршено.

 

За потсетување, Милена се породи пред седум месеци и тоа на Василица.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.