Колумни

Сдсмовците Го Нападнаа Шилегов: Толку Одвратен Арогантен Лик Во СДСМ Никогаш Немало И Утре Да Има Избори За Данела Ќе Гласаме

Сдсмовците Го Нападнаа Шилегов: Толку Одвратен Арогантен Лик Во СДСМ Никогаш Немало И Утре Да Има Избори За Данела Ќе Гласаме
Од Ali Express Градоначалник не бидува:
Почитувана (нит моја и верувајте нит било чија) градоначалничка (со мало г) г-ѓо Арсовска:
Од не знам кои причини, заради Вашата денешна глупост, ме споменувате во Вашата реакција (а јас, заради нашиот ГРАД упорно ги премолчувам Вашите глупости и Ви молчам 6 месеци). Епа еве вака Ali Express girl:
Од Ali Express градоначалник(чка) не бива. Уште помалку се бира …
Секој со својот избор (и последиците од него) !
П.С. за протоколот (и надлежната) : 26-ти Јули е ден за протокол во Скопје. Тажен, но е ден. Се викаат делегации, семејства, збратимени градови, Влада, НОВИНАРИ …
Ама не можам се’ да ве учам. Како што Ви кажав: од Ali Express  градончалник (чка) не бидува. Џабе се трудите . Толку Ви е нивото. Еве нема да ги спомнам паметот и способноста …
Живеј, Ali Express … никој разумен не се замара со тебе веќе !
П.П.С. Какви нови достигнувања за пожарникарите ?


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.