Македонија

СДСМ СО ПРЕС ВО ЖИВО ТУКА СЕГА

Во секој момент треба да започне прес конференцијата на потпретседателот на СДСМ Дамјан Манчевски

видео во живо тука линкПоврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.