МакедонијаТОП

СДСМ ИСКЛУЧУВА ЧЛЕНОВИ ЗАРАДИ ИСКАЖАН СТАВ

ова е за наташа од битола

Нема достапен опис

Од кога за искажан став спрема гардоначалничката на Битола Наташа Петроска , бил итно свикан Извршниот одбор на СДСМ со единствена точка на дневен ред-Разрешување на член кој на социјални мрежи изразил незадоволство од работењето на Петровска.Ваквиот Сталинистички однос на СДСМ ,докажува дека далеку се од демократските врдности на нивната земја .Агенцијата на Ѓорѓи Спасов и неговиот син земала 20000 евра како би ја штелнале анкетата нарачана од СДСМ во корист на Наташа Петроска .Толку од демократските капацитети на губитникот од нивната земја СДСМ

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен описМакедонија

Заболени
156,017
Мртви
5,489
Излечени
150,263
Активни
265
Last updated: 24/07/2021 - 10:26 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.