ЗабаваТОП

САШО: НЕ СУМ БИЛ СО АГНЕСА МОЖДА ОВОЈ АЛБИНОТО ДО МЕНЕ ДА БРЦАЛ У МЕДОТ

ТЕКСТОТ Е ОД 2013 ГОДИНА ТОГАШ СЕ ЧУСТВУВАЛА ПРЕКРАСНО НОСЕЛА ДИЈАМАНТИ ОБОЖАВАЛА СВЕ ОД СИГМА

Нема достапен опис

„Како што се чувствуваш, така и ќе те гледаат“, вели Агнеса. А таа се чувствува прекрасно!

Нема достапен описagnesa 4Нема достапен опис

Никогаш не излегла од дома, ниту до најблиската самопослуга, без да биде стокмена од главата до стопалата. Уникатна е во изборот на гардеробата, а преферира гламурен стил. Затоа и сјае, па нема шанса да не ја забележите кога е излезена во некои од скопските кафулиња.

Нема достапен описagnesa 5

Го обожава накитот од златарата „Сигма“ и фустаните на „Нана фешн“.

agnesa 6

За макмода, позира пред објективот на Аверел. И…, нели е прекрасна?

Нема достапен описagnesa 7

Нема достапен описМакедонија

Заболени
101,214
+582
Мртви
3,111
+13
Излечени
90,685
Активни
7,418
Last updated: 25/02/2021 - 20:11 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.