КолумниТоп2

САШО МИЈАЛКОВ: АМДИ ТИ БЕШЕ ЛЕГЕНДА И МОЈ ПРИЈАТЕЛ

Драг пријателе,

Беше легенда 102,3%!

Со својата појава и уникатно однесување ке останеш долго запаметен на јавната сцена.

Ромите загубија човек на кого можеа да се потпрат и да побараат помош, а ние загубивме драг пријател и соработник.

Сочуство до твоите најблиски.
Почивај во мир легендо !

Фотографија на Sasho Mijalkov.Македонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 22:45 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.