Забава

Сара Хантерс шири нозе за вујче Страшо Кокороман

Љупчо славил роденден кај Хантерс у Варовиште.

Сара Хантерс шири нозе за вујче Страшо Кокороман

ЗА СТРАШЕ КОКОРОМАН СТАРА УДБА ШКОЛА, СИТЕ ГО ЗНААТ АМА МУТАВИ СЕ ПРАВАТ

a за Адријана и Љупчо?

Ja za taa znam deka prvo idela so ljupce pa posle go ostavila poradi negov bratuced Stefan i otisla so toj u slovenija da zivee i posle mn godini pak se smirila so ljupce podostarena e sega familiajta Ljupce ne ja sakaat bas snaskata ja znaat kao jalova…Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.