ЗабаваСексТОП

Сања – Барбика „се отвори“: „Сакам помлади мажи, зашто имаат повеќе кондиција и ми ги полнат сите дупки одеднаш

Сања – Барбика „се отвори“: „Сакам помлади мажи, зашто имаат повеќе кондиција за онаа работа“ (ВИДЕО)

Сања – Барбика ги става во функција  сите свои телесни атрибути, па бујните облини, сексапилот  и привлечноста максимално ги користи, спојувајќи ги со еротиката во музиката и песните што ги пее, или поточно со стиховите во нив, за да ја освои публиката, особено онаа, од посилниот пол.

А кога Барби ќе се стегне, намести и почне да менува пози пред фотообјективот, на мажите им застанува здивот… Па во ум им влегува, кога ќе посака ги поседува и без пардон со поглед ги соблекува… И таа нив и тие неа…

Арно ама, кога сме веќе кај мажите и соблекувањето во своето интервју за естрадниот ТВ магазин „Бекстејџ“, Барби  максимално „се отвори“ па призна дека меѓу добро ситуиран постар маж и помладо момче, би го избрала она – второто. Причината? Барби вели дека, можеби затоа што помладите се во подобра кондиција за „оние работи“!!!

А парите и самата ќе си ги заработи, на своите настапи. За тоа има и глас и става. Сепак, малку маркетинг е добредојден, па Барби позираше од сите агли пред фотоапаратот и камерата…

А кога Барби е во кадар и панорамата е секогаш поубава… И поскокотлива! Била таа да е со поглед на Скопје…

…Или со поглед на она, за што многумина „без пардон“ би дале се од себе, да дојдат до него!

Останатото, сексапилната струмичанка  ќе ви го раскаже самата во видеоинтервјуто за „Бекстејџ“, во продолжение:

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.