Македонија

САЛА СЕ ДАВА КАКО ДА Е ПРОСТИТУТКА КОЈ ПЛАТИ И БЕЗ КОНДОМ

Додека во Крива Паланка секој ден скоро има ново заразени од Ковид 19, Комуналното претпријатие ја издава Спортската Сала на рекреативци , иако нема донесено уште протокол , па така вчера граѓаните забележаа како се игра фудбал во истата , Па се прашуват дали и колку е тоа безбедно без клуб без никаква евиденција да се користи истата , и дали истите тие не ја загрозуват безбедноста на Спотските клубови кои уредно со список и со почитување на сите протоколи од комисијата за Заразни болести ја користат истата . И дали Полицијата врши контрола ? ???

Македонија

Заболени
27,199
+245
Мртви
934
+15
Излечени
18,948
Активни
7,317
Last updated: 26/10/2020 - 19:11 (+01:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.